O nas

07 bar – miejsce jak dawniej

Zapraszamy do baru i restauracji, w których czas się zatrzymał. Stworzyliśmy miejsce z peerelowskim klimatem, gdzie na każdego przybysza czeka śledzik, galareta i zmrożona wódeczka.

Zadbaliśmy o każdy szczegół, by stworzyć miejsce pełne wspomnień, nastroju i dobrego smaku polskiej kuchni. Już samym wystrojem wracamy do chwil sprzed kilku dekad, a odpowiednia selekcja trunków i tradycyjność dań sprawi, że zapomniana już historia stanie się sentymentalną podróżą.

Sprawdź nasze MENU, zarezerwuj stolik – niesamowite chwile gwarantowane.

miejsce spotkań

07 bar to idealny lokal na start przed baletami, ale również miejsce gwarantujące udane zakończenie wieczoru. Każdy Obywatel poczuje tu ducha PRL-u i powróci wspomnieniami do czasów domowych prywatek.

Jeśli planujesz biznesowy meeting w oderwaniu od sztampowego klimatu eleganckich restauracji, zaskocz swojego towarzysza wyborem nastrojowego peerelowskiego miejsca – 07 bar zachwyci każdego miłośnika ówczesnej epoki.

Jeśli marzysz o imprezie w stylu lat 60-tych – 07 bar oferuje na takie okazje nawet całe piętro. Nie musisz się nawet martwić o wystrój – jako miłośnicy PRL-u, odwzorowaliśmy cały klimat w detalach.

Lokal

Potrawy

Masz pytania?
Napisz!

kontakt@07bar.pl

Łódź
90-423

Ul. Piotrkowska 81

Rezerwacja stolików i pytania

+48 660 714 948

 

Pewexx – ul. Piotrkowska 81, 90-423 Łódź